Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

Sistem tarafından size verilen soruları doğru cevaplayarak evde işte sokakta vb herhangi bir yerde saniyeler içerisinde para kazandıran bir bilgi oyunudur.

Uygulamayı indirip soruları yanıtlamak ücretsizdir. Oyun içerisinde sahip olmak istediğiniz jokerler ve Premium paketler ücretlidir.

Uygulamayı indirip sorulara herkes cevap verebilir. Geçersiz giriş yöntemleri veya kullanım koşullarının karşılanmadığı yöntemlerde oynamanın geçersiz olacağı kullanım koşullarınca kabul edilmiş sayılır.

Apple Store,Google Play Store,Huawei App Gallery ve Amazon App Store’den ücretsiz bir şekilde indirilebilir.

Uygulamayı indirdikten sonra cep telefonunuza gelen kodla giriş yapıp görevler sayfasına yönlendirilirsiniz. Görevler sayfasında soruları inceleyip dilediğin soruyla para kazanmaya başlayabilirsin. Yeni görevler geldiğinde bildirim alacaksın bildirimlerinin açık olduğundan emin ol.

Premium(plus) hesap doğru cevaplanan sorularda %50 daha fazla kazandıran yeni görev bekleme süresini yarı yarıya indiren para talep limitini düşüren ve daha kolay para kazanmanı sağlayan bir sistemdir.

Premium hesabın aktif olmaması durumunda info@cashwebapp.com adresine email ile yaşadığın problemi anlatarak başvur, çözüm için inceleyelim. Teknik inceleme süreci bazen uzayabilir ama en kısa zamanda sana dönüş sağlarız.

Uygulama içinden; App store Google Play Store Huawei App Gallery ve Amazon App Store üzerinden hesabınızdan çeşitli ayrıcalıklarla joker alabilirsiniz. Kullanıcı hesabınızdan gerçekleştirilen joker alım ve iade işlemlerinde usulsüz kullanım tespit edildiğinde, ilgili tutar tahsil edilir ve hesabınız kalıcı olarak silinir. Bu sebeple kullanıcı bilgilerinizi ve hesabınızı başkalarıyla paylaşmamanızı öneririz. Oyun içi gerçekleştirdiğiniz satın alma işlemlerinde iade söz konusu değildir.

Jokerler, bilemediğin veya cevabından emin olmadığın sorularda sana avantaj sağlar. Tek çeşit joker modeli bulunur. Çift Cevap Jokeri: Kullanıcı seçeneklerden 2 tanesini işaretleyebilir, böylece şansını artırır.

Uygulama içerisindeki market sayfasında, sana uygun paketi seçerek satın alabilirsin.

Uygulama içerisindeki market sayfasından satın aldığın joker hesabına tanımlanmadıysa bizimle iletişime geçebilirsin. Satın alma makbuzunu info@cashwebapp.com adresine, email ile birlikte iletirsen en kısa sürede sorunu gidereceğiz.

Hesabının güvenliği ve güvenli şekilde ödeme alabilmen için senin adına onaylanması için alıyoruz

Banka yoluyla yapılan ödemelerde tanımlanması zorunlu bilgiler mevcut. Bu sebeple para transferi için bu bilgilerin girilmesi gerekiyor.

Evet hesabım sayfasından email değişikliği yapabilirsin.

Bireysel kullanıcı sözleşmesi gereği kayıtlı telefon numaranı değiştirmen mümkün değildir.

Bireysel kullanıcı sözleşmesi gereği hesaplar arası işlem yapmak mümkün değildir. Birden fazla hesapla katılım sağlamak da uygulama kurallarına aykırıdır. Tespiti halinde hesabının askıya alınabileceğini unutma.

Sorulara doğru cevap verdiğin takdirde gerçek para kazanırsın. Detaylar için aşağıdaki başlıklara bir göz at.

Maalesef. Uygulama içinden sadece market kısmından(Google Play ve App Store) joker ve Premium hesap satın alabilirsin.

Kazandığın para miktarı 150 TL’yi geçtiğinde hesabındaki parayı para çekim talebinde bulunarak IBAN yoluyla banka hesabına aktarabilirsin.

Uygulama içi ödeme sayfasında bulunan ödeme talep et butonuyla bilgileri doğru girerek talepte bulunabilirsin. Unutma minimum çekim tutarı 150 TL dir.

Her ayın son gününe kadar IBAN yoluyla aktarım talebi yapabilirsin. (Bu tarihten sonraki talepler sonraki ödeme dönemine aktarılır.) Ay sonuna kadar verilen talepler için, her ayın 5'i itibarı ile ödeme gerçekleştirilir ve bütün ödemeler 7 ila 28 iş günü içinde tamamlanır. Eğer ödeme talebin, her ayın 5'ini takip eden 7 ila 28 iş günü içinde gerçekleşmezse lütfen info@cashwebapp.com adresine bildir. Gerekli kontrolü en kısa sürede sağlayacağız.

Uygulama ana sayfasını aşağı çekerek yenileyebilirsin hala sorun devam ediyorsa lütfen info@cashwebapp.com adresine bildir. Gerekli kontrolü en kısa sürede sağlayacağız.

Dağıtılan ödüller şirketimizin yatırımcıları ve bazen de sponsorlar, reklam verenler tarafından veriliyor.

info@cashwebapp.com adresine email ile yaşadığın problemi anlatarak başvur, çözüm için durumu inceleyelim. Teknik İnceleme süreci bazen uzayabilir ama en kısa zamanda çözüm sağlarız.

info@cashwebapp.com adresine email ile yaşadığın problemi anlatarak başvur, çözüm için durumu inceleyelim. Teknik İnceleme süreci bazen uzayabilir ama mutlaka çözüm sağlarız.

Uygulamanın “Hesabım” sekmesinde yer alan “Ayarlar” butonuna tıklayarak İletişim menüsüne ulaşabilir ve info@cashwebapp.com adresine mail atabilirsin. Yorumlarını duymak için sabırsızlanıyoruz.

Kurallar ve Kullanım koşullarımızı  okuyabilirsin.

info@cashwebapp.com adresine her zaman mail atabilirsin.