Kurallar

Cashweb aynı anda farklı sayıda oyuncuların soru cevaplayıp gerçek para kazandıkları bir oyun uygulamasıdır. Oyuncular bilgileriyle gerçek para kazanır. Kazanacakları ödül miktarı cevaplanan soru miktarına göre değişiklik gösterir. Tüm yarışmalar ve kurallarla ilgili detaylı bilgi için aşağıya bi göz atabilirsin.

Her kullanıcı hesabı, mobil cep numarasına tanımlanarak aktifleştirilir ve kişiseldir. Kayıt olurken alınan telefon numaranız kalıcıdır ve sonradan değişmez. Aynı kullanıcının birden fazla hesapla yarışması kurallara aykırıdır ve tespit edildiğinde hesapları askıya alınır. Farklı hesaplar arası joker/Premium hesap/para transferi söz konusu değildir.

Kullanıcı hesabınız kişiseldir ve 3. Şahıslarla paylaşılmaması gerekir. Bu durumdan doğabilecek mağduriyet yaşamamak adına, hesabınızı başkalarıyla paylaşmayın.

Ekrana gelen soruyu yanıtlama süresi, 4 şıklı sorularda 15 saniyedir. Bu süre içinde cevap verilmesi gerekir. Son saniyede verilen cevaplar, internet veya cihaz hızınıza göre sistem tarafından algılanmayabilir. Bu yüzden son saniyeye bırakmamakta fayda var. Sorular bittikten sonra 16 dk bekleme süresi mevcuttur. Premium hesapta ise bu süre yarı yarıya düşmektedir.

Haksız rekabet olmaması adına Mobil/PC emülatör türü uygulamaların kullanımı ne yazık ki serbest değil. Bu tür uygulamalar aracılığı ile yarıştığınızda, hesabınızı kaybedebileceğinizi unutmayın. Yarışmalarda haksız rekabet oluşturacak her türden 3. parti yazılımın kullanılması da hesabınızın kalıcı olarak kapanmasına sebep olur.

Kazanılan ödül tutarı 150 TL’yi geçtiğinde hesabınızdaki parayı IBAN yoluyla banka hesabınıza aktarabilirsiniz. Banka hesabından çekeceksen, her ayın son gününe kadar IBAN yoluyla aktarım talebi yapabilirsin. (Bu tarihten sonraki talepler sonraki ödeme dönemine aktarılır.) Ay sonuna kadar verilen talepler için, her ayın 5'i itibarı ile ödeme gerçekleştirilir ve bütün ödemeler 7 ila 28 iş günü içinde tamamlanır. Eğer ödeme talebin, her ayın 5'ini takip eden 7 ila 28 iş günü içinde gerçekleşmezse lütfen bize bildir. Gerekli kontrolü en kısa sürede sağlayacağız.

Tüm öneri ve sorunlarınızı uygulama içerisinde yer alan “İletişim” bölümünden bize iletebilirsiniz. Çok sayıda kullanıcımız olduğunda teknik inceleme gerektiren süreçler bazen uzayabilir ancak bize ilettiğiniz tüm sorunlara en kısa sürede çözüm sağlanır. Bu süreçte gösterdiğiniz sabır için teşekkür ederiz.